הובלות דירה

 

שרותי הובלות מקצועיים הם חיוניים אם אתם עומדים לפני מעבר דירה, או אולי מתכוננים לנסוע לחו"ל כדי לעבוד או ללמוד. ההובלות הנפוצות בישראל הן הובלות דירה.

התהליך של הובלות דירות מתחיל כשנציג מטעם חברת הובלות נפגש עם בעלי הדירה. שלב זה הוא חיוני לקביעת תכנון הובלה, לוח זמנים ודרך אריזת התכולה, אם ברצונכם להשתמש גם בשירותי האריזה של חברת הובלות. בפגישת התכנון תוכלו לקבוע מראש איזה גודל משאית או טנדר ישמשו עבור הובלות רהיטים, מהו מספר המובילים שישתתפו ב- הובלת דירה ובאילו דרכים הם ישתמשו להעברה למשל שימוש במעלית, מנוף, או מדרגות.

 

עלות הובלות דירות תלויה במספר גורמים עיקריים אשר יש לחשב אותם לפני החתימה על חוזה בין חברת הובלות לבעלי הדירה:

זמן העבודה הנדרש עבור העברת דירה ומספר הפועלים:  למרות הדעה המקובלת, המרחק אינו החלק העיקרי הקובע את  מחיר הובלות דירות, אלא זמן העבודה ומספר הפועלים. מספר הפועלים הנדרש עבור הובלות דירות שונות נקבע על פי הציוד בו ישתמשו ודרכי הגישה לבית.

נציג חברת הובלות גבעתי יגיע אליכם כדי לברר מראש את פרטי הריהוט וגודלו ויכולת הגישה לדירה. לדוגמה- העברת דירה בקומת קרקע מהירה בהרבה מהעברת דירה הממוקמת בקומה גבוהה ובבנין ללא מעלית. מרחק הנסיעה משפיע גם הוא על המחיר, במיוחד עם עליית מחירי הדלק.

עונת המעבר: אנשים רבים מעדיפים לעבור דירה במהלך חודשי יולי-אוגוסט וכ- 80% ממספר הובלות דירות מתבצע בעונה זו. תופעה זו יוצרת עומס רב על חברות הובלות. אם אינכם חייבים לעבור בקיץ, תוכלו לחסוך כסף ולעבור בנוחות.

מומלץ לערוך הסכם עבודה עם חברת הובלות הכולל את פרטי הציוד המועבר, יום ההעברה, והעלות הסופית כולל אריזה, פירוק והרכבת רהיטים. הובלות גבעתי גם דואגת לבטח את תכולת משאית הובלות כך שהרכוש שלכם מוגן מפגיעה.

 

הובלות גבעתי מציעה לכם את כל השירותים האלה כחלק מהשרות הסטנדרטי והאיכותי המוצע לכל לקוחותינו. העובדים שלנו הם עובדים מקצועיים וקבועים ולכן הם מיומנים ואמינים ויבצעו את עבודתם על הצד הטוב ביותר. המטרה של הובלות גבעתי היא שתהליך הובלת דירה שלכם יהיה קל, מהיר והשירות. שתקבלו יהיה ממדרגה ראשונה.

 

 

 

בהצלחה!