טיפים להובלות

 

אם אתם עומדים לפני מעבר דירה או מעבר למשרד/ עסק חדש  ואתם זקוקים לשירותי הובלות  אתם חייבים לקרוא את המאמר הזה!  בחירת חברת הובלות מקצועית הינה חשובה כדי להבטיח הובלת דירות וכן הובלת משרדים בצורה קלה מהירה ויעילה. בדיקה מוקדמת של מספר חברות הובלות וקבלת המלצות על חברת הובלה שאותה אתם מעוניינים לשכור, יכולה לחסוך לכם כסף ולהבטיח שתקבלו שירות אמין ומקצועי.

 

טיפים עבור הובלות דירות או הובלות משרדים

הובלות דירות הן הנפוצות ביותר. לפני הובלה שאלו את החברים שלכם על חברות הובלות אמינות או חפשו באינטרנט אחר חברות אשר עובדות עם לקוחות גדולים ויש להן מוניטין כמו למשל חברת הובלות גבעתי, הידועה מזה 3 דורות בתור חברת הובלות מקצועית המציעה שירות איכותי ללקוחותיה.

קבעו פגישה עם נציג חברת הובלות כדי לתכנן הובלה. פגישה כזו איננה עולה כסף והיא חלק משירות הניתן על ידי חברות הובלות מקצועיות

בפגישה עם הנציג ניתן לקבוע את לוח הזמנים ודרך הובלה של התכולה- מה גודל המשאית שתשמש עבור הובלות הרהיטים, האם ההובלה מתבצעת במשאית סגור, מהו זמן העבודה ומספר המובילים ובאילו דרכים הם ישתמשו למשל מנוף, מעלית, או מדרגות. האם רהיטים שלא נכנסים למעלית ויש להעלותם במדרגות כלולים במחיר הסופי?

רצוי לברר אם שירותי הובלה כוללים אספקת קרטונים וחומרי אריזה לריהוט מצד חברת הובלות,  האם הובלה כוללת עטיפה ואריזה של ספות מזרונים, ארונות, שידות וכ"ד, האם המובילים מסייעים באריזה עצמה וכן בפירוק התכולה במיקום החדש.

בקשו לקבל הצעת מחיר בכתב על הובלת דירות או הובלת משרדים ובדקו שהתכולת משאית הובלה מבוטחת בפוליסת ביטוח מסוג "סחורה בהעברה" על ידי חברת הובלות, ושהמחיר כולל מע"מ.
מומלץ לערוך הסכם עבודה עם חברת הובלות הכולל את פרטי הריהוט  או הציוד המועברים, מועד ההעברה המדויק, העלות הסופית של הובלה כולל אריזה, פירוק והרכבת רהיטים אם יש צורך, וקבלת פיצוי במקרה של אי הגעה של המובילים. רק לאחר שהשתכנעתם שאכן קיבלתם הצעה טובה מטעם חברת הובלות אמינה, חתמו על חוזה העברה.

 

בהצלחה!